Orjinal parfümlerle güzel kokmayı her erkek ister. Erkeklerin tercih ettiği orjinal parfümleri bu içeriğimizde sizlerle paylaşıyoruz. Dünya'da en çok tercih edilen erkek parfümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Orjinal ve kaliteli parfümlerin adresi Xparfüm'den en çok tercih edilen erkek parfümleri Biliniyo'da...

1. Dolce Gabbana The One EDT Erkek Parfümü

Dolce Gabbana The One EDT Erkek Parfümü

Baharat ve odunsu kokuların karışımını barındıran bu parfüm 2008'de piyasaya sürülmüştü. Erkeklerin çıkış yılından itibaren çok tercih ettiği bu parfüm ferah ve erkeksi bir etkiye sahip olmanızı sağlıyor. 

2. Givenchy Pİ EDT erkek parfümü

Givenchy Pİ EDT erkek parfümü

Odunsu ve çiçeksi kokuların birleşimini içeren bu parfüm yüksek kalıcılığa sahip parfümler arasında... 1998 yılında piyasaya sürülen bu parfüm çıkış yılı itibariyle modasını hiç kaybetmeyen bir parfüm. Kadınların çok dikkatini çeken ve hoşuna giden bir parfüm olduğunu da düşünürsek tercih edenleri hiç pişman etmiyor diyebiliriz.

3. Giorgio Armani Armani Code EDT erkek parfümü

Giorgio Armani Armani Code EDT erkek parfümü

İçeriğindeki iddaayı şişesine de aktaran bu parfüm 2004 yılında piyasaya çıkmıştı. Baharat özlü parfümleri sevenlerin vazgeçilmezi olan bu parfüm, modern ve seksi olmak isteyen gençlerin ilgi odağı olmuş durumda. Gençlerin en sevdiği kokular arasında bulunan bu parfümü tercih ettiğiniz taktirde pişman olmayacağınızı iddaa ediyoruz.

4. Dior Fahrenheit EDT erkek parfümü

Dior Fahrenheit EDT erkek parfümü

Odunsu ve çiçek kokularını barındıran Dior'un bu parfümü 1988 yılında piyasaya çıktı. Kalıcılığı ile kullanıcılarını memnun eden bu parfüm güçlü ve kendinden emin erkeklerin tercihleri arasında yer alıyor. Kendisini yıllardır unutturmayan ve ününe ün katan bu parfümü tercih ettiğinizde bu kokunun bağımlısı olabilirsiniz.

5. Joop Homme EDT erkek parfümü

Joop Homme EDT erkek parfümü

Erkeklere aykırı bir renkte şişesi bulunan bu parfüm 1989 yılında piyasaya sürüldü. İngiltere'de en çok satılan erkek parfümü olarakta bilinen Joop aşkı ve cazibeyi vurgulayan bir parfüm. Çıkış yılından itibaren diğer parfümlerden daha fazla talep gördüğünü de biliyoruz.

6. Calvin Klein Euphoria Intense EDT erkek parfümü

Calvin Klein Euphoria Intense EDT erkek parfümü

En çok satan erkek parfümleri arasında yer alan bu parfüm Calvin Klein'in en beğenilen ve en tercih edilenleri arasında... Baharatlı içeriğiyle, baharatlı koku seven erkeklerin en çok tercih ettiği koku olarak biliniyor. Kalite ve cesareti vurgulayan bir erkek parfümü olarak tercih ediliyor.

7. Hugo Boss Just Different EDT erkek parfümü

Hugo Boss Just Different EDT erkek parfümü

Gençlerin yoğun olarak kullandığı bu parfüm 2011 yılında piyasaya sürülmüştü. Piyasaya çıkışı ardından kullanıcıları tarafından özgüven konusunda bir destek  sağladığını ve kullanıldığında insanlara büyük bir özgüven verdiğini yorumlarında belirtiyorlar. Büyük bir hayran kitlesi bulunan bu parfüm'ün gençler tarafından çok sevildiğini biliyoruz...

Sizde kalıcı erkek parfümü satın almak istiyorsanız xparfumclub.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Image

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları