Kim derki Emre Belözoğlu 38 yaşında diye. 4 yıldan sonra tekrardan yuvaya geri dönen Emre Belözoğlu, sağlık kontrolündeki ortaya çıkan değerleriyle herkeste şok etkisi yarattı. Tecrübeli oyuncunun metobolik yaşı 27 çıktı.
Emre Belözoğlu kaç yaşında ? Emre Belözoğlu hangi takımda ? Emre Belözoğlu nerede oynuyor ? Emre Belözoğlu hangi mevkide oynuyor ? Emre Belözoğlu hangi lig de ? Emre Belözoğlu milli takım kadrosunda mı ?

38 yaşına gelmesine rağmen Süper Lig’de hala gözde orta saha oyuncularının en başında yer alan Emre Belözoğlu’nun sırrı, kendisine hem fiziksel hemde zihinsel olarak iyi bakmasından geçiyor. Sezonun bitmesiyle beraber A Milli Takım’a giden, ardından bireysel hocaları beraberinde çalışmalar sürdüren tecrübeli yıldız, Fenerbahçe futbol kulübü için girmiş olduğu sağlık kontrollerinde herkese şok etkisi yarattı. Vücut değerleri beklenilenden çok çok iyi olan Emre’nin, yağ oranının % 9 seviyelerinde olduğu belirtildi. Normal olarak futbolcular için ideal yağ oranı % 10 ila 11 arasında kabul ediliyor. Yapılan detaylı testlerin ardından Emre Belözoğlu’nun metobolik yaşının 27 olduğu belirtildi. Başakşehir’de geçirdiği zorlu lig periyodunun ardından dinlenme fırsatı bulamadan A Milli Takıma katıldığı için Emre Belözoğlu 10 Temmuz’da Topuk Yaylası kampına katılacak. Ancak yıldız orta saha bu süre zarfında da özel çalışma programı uygulayacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları