Bu içeriğimizde videolarınızın reklamını biliniyo'da nasıl yapacağınızı anlatan bir içerik oluşturmaya karar verdik. Biliniyo size youtube videolarınızı tanıtma imkanı sunuyor.

Bir youtube videosu çektiniz ama izlenmedi mi ? Veya izlenmesinin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Biliniyo'ya kayıt olarak içerik ekle bölümüne tıklayın, videonuzu en az 100 kelime açıklama ile tanıtın ve videonuzu açıklamanızın bir bölümüne ekleyin, videolarınız hayalini kurduğunuz izlenme sayılarına Biliniyo sayesinde ulaşsın. Aylık Yüzbinlerce insan tarafından ziyaret edilen Biliniyo'da videolarınız an ve an insanlar tarafından izlenir hale gelsin.

Yapmanız Gereken Çok Basit

Biliniyo'da videolarınızı paylaşmanız için yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak biliniyo.com'a kayıt olmak ve videonuzu anlattığınız 100 kelime ile birlikte paylaşmak. Bu işlemler ile ilgili herhangi bir ücret yada ödeme yapmanız gerekmeyecek. 


Not: Unutmayın! Her video Biliniyo Editörlerinin onayından geçmeyebilir. Düşük kalitede , insanları rahatsız edebilecek içerikler , konu bazlı olarak insanların dikkatini çekmeyecek veya beğenilmeyeceğini düşündüğümüz içerikler editör onayından geçmeyecektir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları