Victoria's Secret'in güzel mankeni Gisele Bündchen, geçtiğimiz dönemde yazdığı bir kitapta özel hayatıyla ilgili itiraflarda bulundu. Leonardo Di Caprio ile birlikteyken yaşadığı olayları kaleme alan Gisele Bündchen, açıklamalarıyla olay yarattı.

Geçtiğimiz aylarda hayatını anlatan bir kitap çıkaran Gisele Bündchen, bir dergiye yaptığı açıklamayla magazin dünyasının gündemine oturdu.

2000 yılında Leonardo Di Caprio ile birlikte bir ilişkiye başlayan ve 2005 yılına kadar süren bu ilişki sırasında yaşanan bazı durumları anlatan Gisele Bündchen, duyanlara büyük şok yaşattı.

İlişkileri esnasında hayata bakış açılarının farklılığından dolayı anlaşamadıklarını bu nedenle de ilişkilerini bitirdiklerini anlatan Gisele Bündchen, yaşadığı bir durumdan da bahsetti.

Kendisinin o dönemlerde ruhsal bir arayışta olduğunu açıklayan model Leonardo'nun ise buna katılmadığını, kendisiyle ilgili hiçbir şeyi değiştirmediğini söyledi.

Bir dergiye açıklamalarında"Onunlayken alkol ve sigara tüketip, vücudumu uyuşturuyordum. Sonra ayrıldık" dedi ve bir çok insanı geçmişte yaşanan bu durumlarla ilgili hayrete düşürdü.

Güzel manken şuan özenerek bakılan bir evlilik yaşıyor ve çocukları var.

Gisele, bir Amerikan futbolu oyuncusu olan Tom Brady ile evli ve çok mutlular.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları