Sosyal medyada tanıştığınız bir insanı karşınızda gördüğünüzde o gördüğüm güzellik bu olamaz dediğiniz oldu mu ? Eğer cevabınız evet oldu ise bu yazımızdaki detaylar hakkında siz uzmanlaşmış olabilirsiniz. Bu yazımızda finlandiyalı bir instagram fenomeninden bahsedeceğiz. Gerçek hali ve instagram paylaşımlarını yan yana gördüğünüzde "Allah'tan korkun yokmu ? " sorusunu soracağınızdan eminiz. İşte o paylaşımlar ve gerçek halleri...

Sosyal medyada gördüğümüz video ve fotoğrafların gerçekliğinden şüphe etmeyi öğrendik. Buna toplumsal bir şükür rica edeyim! Evet bu durumun farkındayız ama takipçisi olduğumuz isimlere hayranlık duymaya, onlara benzemeye, kusursuz olmak zorundaymışız gibi çabalamaya tam gaz devam.

Finlandiyalı Instagram fenomeni Sara Puhto da bu durumdan rahatsız olmuş olacak ki kendi fotoğrafları üzerinden bu duruma açıklık getirdi. Fotoğraflarının aslını ve hileli hallerini bir arada yayınladı. 20 yaşındaki Puhto, sosyal medyanın kullanıcılarına sahte bir dünya sunduğunu ve insanların hayatını olumsuz etkilediğini düşündüğü için paylaşımları yaptığını söylüyor.

Sizden ricamız kendiniz olmanız. Sizi siz olduğunuz için sevecek insanlarla tanışmaya çalışın, insanlar sizi görünüşünüz için değil , siz olduğunuz için sevsin.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları