Twitter'ın geçtiğimiz saatlerde kesintilere uğraması "Yeni güncellemeler mi oluyor?" sorularına neden oldu. Yeni Twitter güncellemelerinde neler var? Twitter video görüntülenme sayıları neden görünmüyor? Video görüntülenme sayıları kapatma sebepleri? Twitter çöktü mü? Twitter Neden Çöktü? sorularının cevapları biliniyo'da...

Twitter'ın 11 Temmuz 2019 tarihli kesintilerinin sebepleri nelerdir? Twitter güncellemelerinde neler olacak? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık. Twitter'ın videoların altında görünen görüntülenme sayılarını 0 olarak göstermesi akıllarda Twitter'ın görüntülenme sayılarını kaldırması ihtimali üzerinde durulmasına neden oldu. Artık twitter'da video görüntülenme sayıları görünmeyecek mi? 

Teknik bir sorun var.

Twitter'da bazı sayfalara girişlerde aldığınız

"Teknik bir sorun var.

Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz."

sorunu Twitter'ın yeni yüklediği güncellemelerden kaynaklandığı düşünülüyor. Bu güncelleme ardından Twitter'da ne gibi yenilenmeler ve ne gibi çalışmalar olacak büyük merak konusu.Geçtiğimiz günlerde instagram'ın da yaptığı güncellemeler ile facebook , whatsapp , instagram gibi sosyal ağlar uzun bir süre aralıklı erişim sorunlarına neden oluyordu. İnstagram'da yaşanan o sorunların düzelmesi ardından şimdi de twitter'da kesintiler yaşanıyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları