Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey, Twitter hesabından sürekli olarak Bitcoin'e övgü dolu sözler paylaşmaya devam ediyor. Jack Dorsey'in bitcoin ile alakalı bağlantısı nedir bilinmez ama ,yakında çıkar kokusu...

2017 yılının aralık ayında 20 bin dolara yakın bir seviyeye gelerek değerine değer katan bitcoin için 2018 pek iyi geçmedi. Şu aralar 3500 dolar bandında seyreden bitcoin'in bir çok destekçisinin olduğunu görmemiz pek zor olmuyor. Twitter'ın CEO'su olarak tanıdığımız Jack Dorsey'de bitcoin'e güvenenler arasında yer alıyor. Dorsey, Bitcoin'in paranın geleceğini temsil ettiğini savunuyor.

Dorsey, “Onu yatırım olarak görmüyorum. O bir para birimi.” ifadesini kullandı. Bitcoin hayranlarından gelen mesajlar üzerine fikirlerini açıklayan Dorsey, mantığını “Bitcoin dayanıklıdır. Bitcoin ilkelidir. Bitcoin internet ideallerine uygundur ve harika bir markadır.” ifadesini kullandı. O’na göre Bitcoin, “muhtemelen para birimi olacak.”

Onlarca belki yüzlerce kripto para birimi olmasına rağmen Dorsey, " Benim elimdeki tek para birimi bitcoin, diğerlerine güvenmiyorum ama bitcoin'e güveniyorum" açıklamalarında bulundu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları