İş adamı ve medya patronu Acun Ilıcalı ile evlenmesi ve çocuğunun olması ardından tanınan simalar arasında yer alan Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım büyük ilgi çekti. Vücuduna vücut yağı sürerken çektiği videoyu hikaye bölümünde paylaşan Şeyma Subaşı sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine adından söz ettirmeyi başardı. Bikinili pozlarının ardından Şeyma, bu kez de vücudunu yağladığı anları takipçileriyle paylaştı.

Dünyanın çeşitli ülkelerine yaptığı seyahatler ve sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık magazin gündeminde kendine yer bulan Şeyma Subaşı'nın tatilleri, koronavirüs engeline takılmıştı. Ülkelerin normalleşme adımlarını atmasıyla birlikte seyahat kısıtlamaları sona erdi. Kısıtlamaların kalkmasını fırsat bilen Şeyma Subaşı, ilk rotasını Londra olarak belirledi. Londra'nın ardından Meksika'da tatil yapan Subaşı son olarak Miami'ye uçtu.Kendini Yağladığı Anları Hikayede Paylaştı

Miami'de arkadaşları ile birlikte tatilde olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabının hikayeler bölümünde yaptığı paylaşımla ilgi odağı oldu. Sürekli olarak bikinili paylaşımlarıyla ilgi çeken ve yüzbinlerce beğeni alan Şeyma Subaşı adından sıkça söz ettiriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları