PSG Takımının yıldız oyuncusu Neymar, Transfer gündeminde ses getirirken yıldız oyuncunun sevgilisi Bruna Marquezine yaptığı açıklama ile dikkarleri üzerine çekti. Brezilyalı yıldız oyuncu ile sevgilisi Bruna Marquezine ayrıldımı ? Detaylar İçeriğimizde...

PSG formasını giyen Brezilyalı yıldız Neymar'ın uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Bruna Marquezine ülkesinde yaptığı açıklamalarla gündeme damga vurdu.

Vogue Brezilya dergisine  açıklama yapan Bruna Marquezine, "Neymar'la ilişkimizi bitirdik" kelimelerini açıklamalarında net olarak geçirdi.

Oyunculuk ve mankenlikte hızlı bir yükseliş yakalayan Marquezine  "İlişkiyi Neymar bitirmek istedi, ben de kabul ettim" açıklamalarında bulundu.

Sosyal medyada son günlerde ikilinin ayrıldığına yönelik dedikodular yer alıyordu.Ayrılığın nedeninin Brezilya'daki seçimlerle ilgili olduğu ve Neymar ile Bruna'nın fikir ayrılığına düştüğü bunun da ilişkilerini olumsuz etkilediği öne sürülüyordu.Bu konuya da açıklık getiren Bruna, "Ayrılmamızın nedeni politika değil. Şu an Brezilya'da çok kritik ve tehlikeli bir dönemden geçiyoruz. Ancak bunun Neymar'la olan ilişkimle ilgisi yok" diye konuştu.

Neymar'ı her zaman seveceğini ve ona saygı duyduğunu belirten Bruna Marquezine'in geçen hafta bir tatil adasında tek başına fotoğraflarını paylaşması dikkat çekmişti.Bruna Marquezine ve Neymar ikilisi 2013'te tanışmış, 2017'de ilişkilerine ara vermişti. Daha sonra yeniden bir araya gelen çiftin ilişkisi böylece resmen sona ermiş oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları