Gün içerisinde düşüşler yaşayan dolar, piyasaların kapanmasıyla sert bir düşüş yaşayarak 5.40 seviyelerine geriledi. Merkez Bankası'nın hamleleri işe yarıyor mu ? Merkez bankası doları düşürebiliyor mu ? Merkez bankası dolara ne yapıyor ? Dolar nasıl düşer ? Doların düşmesi için neler yapılıyor ? sorularının cevapları Biliniyo'da...

Dolar 5.38'i Gördü

Piyasaların açılmasıyla Güne 5.55 lira seviyelerinde başlayan dolar günü 5.48 ile kapattı. Düşüşü piyasaların kapanmasıyla da sürdürerek 5.38 seviyesine geriledi.

Euro 6.10'a inerken gram altın fiyatları ise 229 liradan alıcı buluyor. Borsa İstanbul 97.378 seviyesinde günü kapattı. Merkez Bankası hamleleri doların fiyatlarında nasıl şekilleniyor? sorusunun cevabı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Dolar Seçimden Sonra Yükselecek Mi ?

Seçim sürecinin sert geçtiği dönemde dolar ve euro'nun hareketleri izlendiğinde piyasalarda manipülasyonların olduğu gözler önüne seriliyor. Seçim sonrasında dolar yükselecek mi ? Dolar ne kadar olacak? sorularının cevabını hep beraber seçimlerin ardından göreceğiz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları