Kızları Melisa'nın velayetini geçtiğimiz yıl boşanmış olduğu eşi Acun Ilıcalı'ya kaptıran Subaşı, sosyal medya hesabından hırs göndermeli bir fotoğraf paylaştı.

"HIRS GİDER YÜZ KIZARIR"

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerin başında yer alan Subaşı sosyal medya hesabı vasıtasıyla hırs göndermeli bir fotoğraf yayınladı. Subaşı paylaşımına, "Hırsın ne demek olduğunu anlatan en güzel fotoğraf. Hırs adamın gözünü kör eder! Hırs gelir, göz kararır. Hırs gider yüz kızarır." notu ile sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı. Subaşı'nın takipçileri de paylaşıma sessiz kalmadı. Subaşı'nın bir takipçisi paylaşıma, "Bu fotoğraf Acun Ilıcalı'ya göndermedir net!" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Velayet gidince Şeyma hazmedemedi herhalde anlaşma filan hikaye." yorumunda bulunuldu.

PEKİ NE OLMUŞTU ?

Subaşı'nın yurt dışı seyahatlerinin yoğun olması sebebiyle Ilıcalı ve Subaşı anlaşma sağlayarak kızları Melisa'nın velayetinin babası Ilıcalı'ya verilmesi başvurusunu Mahkeme kabul ederek velayetin baba Ilıcalı'ya verilmesini uygun görmüştü.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları