Fahriye Evcen, hamilelik döneminde kendisine ve çevresindeki insanlara bazı kurallar getirdi.Bu kurallar içerisinde evde parfümün kullanılmaması , kolonya kullanılması , dışardan yemek sipariş edilmesi yasaklanmasıda bulunmakta.

Hepimizin de bildiği gibi üç aylık hamile bir hamilelik sürecini arkada bırakan Fahriye Evcen, doğacak çocuğu için birtakım kurallar getirdi. Fahriye Hanım, ilk olarak eşi Burak Özçivit’le birlikte oturdukları villanın tamamını boyama ve evin düzenini değiştirme kararı aldı. Evcen, bebeğini kucağına alana kadar ise dışarıdan yemek yemeyecek ve özel olarak hazırlanan sağlıklı yiyecekleri tüketecek.

Kokulardan rahatsız olan oyuncunun, evde parfüm ve kolonyayı da yasakladığı öğrenildi. Bebeklerinin gelişimini şimdiden araştırmaya başlayan Evcen, 10’dan fazla kitap siparişi verirken, anne olan arkadaşlarından da tavsiyeler alıyor. Eşini yalnız bırakmak istemeyen Özçivit ise, hamilelik sürecinde tüm yurt dışı gezilerini iptal etti ve Fahriye Sultanın yanından ayrılmıyor. Burak Özçivit'in güzel bir baba olma konusunda iddaalı olduğunu görüyoruz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları