En Son Çıkan Mobil Oyunlar
En son çıkan mobil oyunlar 2021 yılında da merakla bekleniyor. Bazıları ilk defa piyasaya sürülürken bazıları mobil versiyonları ile ilk defa oyun severlerin karşısına çıkıyor. Birçoğu önceden duyurulan bu oyunları, mobil oyun severler sabırsızlıkla bekliyor ve merak ettiriyorlar. Gelin bu oyunlardan bir kaçına hep birlikte göz atalım.

Castlevania: Moonlight Rhapsody

Moonlight Rhapsody adlı macera ve aksiyon oynanan mobil versiyonu olarak geliştirilmiş bu özel versiyon bir başka mobil oyun olan Symphony of the Night ile oldukça benzerlik gösteriyor. Bu yönden eleştirilse de içindeki detaylar ile farklılığı yakalıyor.

Pokémon Unite

Belki de 2021 yılının en çok dikkat çeken mobil oyunları arasında yer alan Pokémon Unite MOBA türünde bir oyun. Daha önceki versiyonları bütün dünyada ses getiren oyun, bu kez Pokémon karakterleriyle bir savaş başlatıyor. 2020 yılında piyasaya sürmesi planlanan oyun yaşanan gecikmeler yüzünden 2021 yılında piyasaya sürüldü.

Diablo Immortal

Diablo adlı mobil oyunun devamı olan bu oyun Diablo 2 ve 3 arasındaki oyun olarak dikkat çekiyor. MMORPG olarak geliştirilen bu oyun Diablo 3 versiyonuna daha çok benziyor. Oyunun en önemli özelliği online olarak arkadaşlarla oynamaya imkan tanıması.

Wolf Axis

Diemaster nickli Türk bir yazılımcı tarafından geliştirilen bu oyun, uzayda zombi istilası üzerine kurulmuş. Mars yörüngesindeki bir uzay istasyonunda işler karışınca kaçış kapsülüne ulaşmak için bir odada başladığınız oyuna, sahip olduğunuz silahlara ait mühimmat ve medikal materyaller toplanarak başlanıyor. Daha sonra odalarda saklı keyler alınarak diğer alanlara geçiş yapılıyor. Böylece karşınıza çıkan zombilerden kurtularak kaçış kapsülüne ulaşmak hedefleniyor. En son çıkan mobil oyunlar arasında yer alan bu oyun, 2021’in en çok ilgi çeken ve beklenilen oyunları arasında yer alıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://biliniyo.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları

smm panel Twitter Trend Topic Al