İttifak Holding Konyaspor takımının Teknik Direktörluğunü hali hazırda sürdüren Aykut Kocaman,
''Özgüveni düşmüş takımı toparlamak. İki haftada param parça, sıkıntılı bir durumdayız. Yüksek özgüvenden, dağılmış, toptan kaçan, birleşik hareketleri tamamlayamayan bir takım haline geldik'' açıklamasında bulundu.

Konyaspor Teknik Direktörü Kocaman, müsabaka sonrasında düzenlenen basın toplantısında kamera karşısına geçerek amaçlananın son iki haftada ki kayıp puanları telafi etmek olduğunu fakat bu durumun gerçekleşmediğini açıkladı. 

Özellikle maçın devre arası sonrasında oyuncuların birbirinden tamamiyle kopuk bir performans sergilediğini ifade eden Kocaman, ''İkinci yarı neye benzediği belli olmayan, ne baskı yapabilen, ne savunmaya gelebilen, birbirinden kopuk, bireysel bir takım haline geldi. Bizim için en büyük problem de budur. Özgüveni düşmüş takımı toparlamak . İki haftada param parça, sıkıntılı bir durumdayız. Yüksek özgüvenden, dağılmış, toptan kaçan, birleşik hareketleri yapamayan bir takım haline geldik resmen''

Kocaman, bir basın mensubunun sezon başında yapılan transferlerden memnun olup, olmadığı yönündeki sorusu üzerine, transfer yaparken risk almak ve kulübün ekonomik durumunu düşünerek yapmak zorunda olduğunu ve herhangi bir pişmanlığının da olmadığını söyledi. 

Önerilen İçerik;

Ersun Yanal Emin Adımlarla İlerliyor: Mücadeleye Hazırız !

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları