Dünyanın en ateşli silahı Shannon Ihrke ABD'de oluşturulacak askeri takvim için kameraların karşısına geçti. Verdiği ateşli pozlarla amerikan askerleri uzun süre kendine gelemeyecek gibi görünüyor...

Shannon Ihrke, askeri takvim için fotoğraf makinelerinin karşısında poz verdi. Verdiği ateşli pozları görenler Ihrke'ye hayranlığını gizleyemedi.19 Yaşındayken orduya giren ve 4 yıl boyunca aralıksız görev yapan Ihrke şuan 29 yaşında.  "daha akıllı, daha hızlı, daha güçlü" yaptığını söyleyen Ihrke, askeri takvim için ağır silahlarla ateşli pozlar verdi.

Ihrke, Askeri Takvimin Lansmanında yaptığı konuşmada "Deniz Kuvvetleri'nde bir kadın olarak, erkeklere eşit olmak için iki kat daha sıkı çalışmak zorundasınız" dedi.

"Birçok denizci başlangıçta fiziksel olarak ayak onlara uyduramayacağımı ya da onlar kadar güçlü olmadığımı düşündü, onları haklı çıkarmamak için daha çok çalıştım"

"Ciddiye alınamayacak biri olmadığımı göstermek için ateşli silahlar kullandım. Çok zordu ama aynı zamanda gerekliydi."

"Vücudumu hayal edebileceğimden daha fazla zorladım ve kaosun ortasında sakin kalmayı öğrendim."

Illinois'deki Elmhurst Koleji'nden bir bilim derecesi de kazanmıştı.

Ordudan ayrılması ardından modellik yapmaya başladı. Modelliğin askerlinten daha zor olduğunu ve en az askerlik kadar modellikte de sıkı bir şekilde çalışılması gerektiğini dile getirdi.

"Deniz Kuvvetleri'ne hayatımı borçluyum. Uyanmak, kendimi zorlamak, hedefler koymak ve işler zorlaşınca savaşmak için bana bir sebep verdi" dedi.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları