Sosyal medyada ortalama 1 milyon kadar takipçi sayısı olan Buğra Gülcan kimdir ? Buğra Gülcan nereli ve nerde yaşıyor...

Sosyal medyada yakınen tanıdığımız Buğra Gülcan'ın kim olduğunu araştırdık ve size onla ilgili bilinen gerçekleri aktarmak istedik.Buğra Gülcan Kimdir ?

1996 doğumlu olan Buğra Gülcan 23 yaşında bir sosyal medya fenomenidir. Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medya gündemine gelmesiyle tanıyoruz kendisini. Ankara'da doğup büyüyen, ilköğretim ve orta öğretimini Ankara'da tamamlayan Buğra Gülcan Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde işletme bölümü üzerine lisans eğitimi aldı. Lise hayatında gazetecilik bölümü okuyan ve üniversite'de işletme bölümünü tercih eden Buğra Gülcan'ın genç yaşta ticaret hayatına da atıldığını biliyoruz.

Badu Ajans'ın Kurucu Ve Yöneticisi

Henüz daha 20li yaşlarının başında ticaret hayatına atılan Buğra Gülcan'ın ortalama 2 yıllık bir dijital reklam ajansı bulunmakta. 2016 Yılının nisan ayında kurucu ve yöneticiliğini yaptığı Badu Ajans bünyesinde çalışmalarını devam ettiriyor. Oluşturduğu sosyal medya kampanyalarıyla dijital reklamcılığa yeni bir soluk kattığını da biliyoruz.

Sosyal Medyada 1 Milyonluk Kitle

Sosyal medya hesaplarında takipçi sayısı 1 milyonu aşkın olan Buğra Gülcan'ın Twitter ve İnstagram hesaplarında 1 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. Sosyal medya hesaplarını incelediğimizde takipçileri tarafından beğeni ve paylaşım bombardımanına tutulan Buğra Gülcan sosyal medyanın sevilen isimlerinden...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları