Bir anaokulu öğretmeni çok güzel ve çekici olduğu gerekçesiyle çalıştığı özel okuldan kovuldu.

Rusya'da bir anaokulunda öğretmenlik yapan Victoria Demeshkina, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarında çok çekici gözüktüğü gerekçesiyle işinden kovuldu.

Rusya Yekaterinburg'ta yaşayan bir veli sosyal medyada gezinirken Victoria Demeshkina isimli anaokulu öğretmeninin hesabına denk geldi.  Öğretmenin fotoğraflarında giyiminin ve yüz ifadesinin cinselliği çağrıştırdığını düşünen veli okul yönetimine öğretmeni şikayet etti.

Velilerin şikayetini değerlendiren okul yönetimi genç öğretmenden paylaştığı fotoğrafları instagram hesabından kaldırmasını istedi fakat öğretmen "Fotoğraflar sadece hayatımdaki anları gösteriyor. Bundan başka çağrışımları yok. Bu benim özelim ve kimse karışamaz" diyerek fotoğrafları kaldırmayacağını belirtince okul yönetimi anaokulu öğretmeninin görevine son verdi.

Sadece çekici olduğu için işten atılan anaokulu öğretmeni bu olayın ardından sosyal medyada daha fazla üne sahip oldu.

Rusya Yekaterinburg'ta yaşayan bir veli sosyal medyada gezinirken Victoria Demeshkina isimli anaokulu öğretmeninin hesabına denk geldi.  Öğretmenin fotoğraflarında giyiminin ve yüz ifadesinin cinselliği çağrıştırdığını düşünen veli okul yönetimine öğretmeni şikayet etti.Velilerin şikayetini değerlendiren okul yönetimi genç öğretmenden paylaştığı fotoğrafları instagram hesabından kaldırmasını istedi fakat öğretmen "Fotoğraflar sadece hayatımdaki anları gösteriyor. Bundan başka çağrışımları yok. Bu benim özelim ve kimse karışamaz" diyerek fotoğrafları kaldırmayacağını belirtince okul yönetimi anaokulu öğretmeninin görevine son verdi.

Sadece çekici olduğu için işten atılan anaokulu öğretmeni bu olayın ardından sosyal medyada daha fazla üne sahip oldu. İşte o anaokulu öğretmeninin bazı fotoğrafları...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları