Büyük yatırımların yapıldığı bitcoin ve altcoinlerin durumu nedir? Bitcoin ne kadar? Bitcoin yükselir mi ? Bitcoin şuan ne kadar? Bitcoin ne kadar olur? Bitcoin Nedir ?

Bitcoin Nedir?

Bitcoin bir sanal para birimidir. Genel olarak kripto para olarak adlandırılan bu sanal veya dijital paralar gerçekte kim olduğu bilinmeyen Satoshi Nakamoto tarafından üretilmiş ve hızla yayılmıştır. Bitcoin bildiğimiz diğer tüm para birimleri gibi ister yerel ister elektronik ortamda herhangi bir şey satın almak için kullanılabilmektedir. Bununla birlikte Bitcoin'i geleneksel paradan ayıran şey onun bir merkeze bağlı olmaması ve tamamen bağımsız olmasıdır. Bitcoin hiç bir şekilde alıcı ve gönderici tarafından takip edilemez ve kimlikler tamamen gizlidir. Yasa dışı bir çok işlemde kullanıldığı gibi yasal işlemlerde de ödeme transferi olarak kullanılmaktadır.

Bitcoin Şuan Ne Kadar?

Bitcoin anlık borsada farklı fiyatlarla satılmaktadır. Şuan itibari ile ise 1 Bitcoin'in değeri 17,947.00 TL'dir.

Bitcoin Ne Kadar Olur ?

Bir çok yorum olmasına rağmen 2019'da bitcoin ne kadar olur? sorusuna bir çok cevap var. Bir çok ünlü borsa yorumcusu 2019 yılının son dönemlerinde bitcoin'in 20 Bin dolar üzerine çıkacağını söylese de büyük riskler görülmekte. Bir çok yerde onay aşamasında takılmadığı taktirde Yüzbin dolarlara kadar ulaşabilme fırsatı olan Coinler, risk ve güvensizlikten dolayı resmi kurumlara kabullendirme konusunda sorunlar yaşıyor. Bunu ön görü olarak söylemek zor olsa da bitcoin'in riskle beraber ortalama 2019 sonunda 10-20bin dolar olması konusunda yorumlar dikkatimizi çekti.

Nasıl Bitcoin Satın Alabilirim ?

Bitcoin almak için çok fazla bir uğraş sarfetmek istemiyorsanız Resmi coin borsalarında ücretsiz bir hesap açarak orda alımlar ve satımlar yapabilirsiniz. Alım ve satımlarda küçük komisyonlar ödeyerek dilediğiniz zaman alım ve satımlar yapabilirsiniz.

Bitcoinden Para Nasıl Kazanılır?

Bitcoin'den para kazanmak risk alabilmenizle doğru orantılıdır. Genel olarak uzun soluklu yatırım olarak görünse de büyük bütçeli yatırımlarda anlık büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Anlık hareketlerde alım satım işlemleriyle kazanç sağlamak büyük risktir ve uzmanlık alanınız olmadığı taktirde büyük kayıplarla sonuçlanabilmektedir. Riske atamayacağınız bir parayla yada borçla bu tür işlere girmemenizi şiddetle öneriyoruz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları